fbpx
POZNAJ

NASZ ZESPÓŁ

Klaudia Piotrowicz

founder & co-owner & hair stylist (OMH! Creative Team)

Pielęgnacja włosów w domu i w salonie to podstawa, na której opiera sztukę fryzjerską. Uwielbia pracę z kolorem, a przede wszystkim wielowymiarowe blondy. Perfekcyjnie dopracowane strzyżenia to wynik jej wieloletniej praktyki oraz nauki od najlepszych - absolwentka Sassoon Academy Los Angeles.

Julita Modrzejewska

hair stylist, (OMH! Creative Team)

OMH! współtworzy od pierwszego dnia jego istnienia. Kręci ją wszystko co związane z włosami kręconymi! Codziennie ubolewa nad tym, że sama nie jest ich posiadaczką, dlatego z podwójną sympatią dba o rzeszę swoich klientek z lokami. Dobrze czuje się w upięciach, które doprowadza do perfekcji. Kolor? Na pierwszy rzut oka nie widać, ale uwielbia naturalne i delikatne efekty.

Dominik Zok

hair stylist, educator, (OMH! Creative Team)

Strzyżenia wszelakie zwieńczone dopieszczonym modelowaniem włosów. W koloryzacji chce oszukać naturę, więc stawia na efekt mocno naturalny, bez awangardy. Interesuje go progres i światowy poziom.

Hubert Micor

hair stylist, (OMH! Creative Team)

Znany z koloryzacji, która podkreśla naturalne piękno. Najczęściej pracuje z włosami długimi i świetlistymi blondami. Prostota i zdrowie włosów to dla niego punkt wyjścia w dobrze wykonanej usłudze. Nie wypuści Cię z salonu bez zrobienia idealnego zdjęcia Twojej nowej fryzury.

Sandra Mańka

hair stylist

Specjalizuje się w strzyżeniach męskich, damskich oraz nieprzerysowanych i naturalnych koloryzacjach . Przywiązuje ogromną wagę do pielęgnacji włosów oraz ich kondycji.

Aleksandra Hermyt

hair stylist

Uwielbia refleksy i to w nich się specjalizuje. Wykona genialne, perfekcyjne strzyżenie i damskie, i męskie.

Karolina Kraska

hair stylist

W branży jako Stylistka już od 6 lat. Uwielbia ultra kobiece formy, klasykę oraz elegancję na głowach swoich klientek.

Katarzyna Andrysek

hair stylist

Koloryzacje, strzyżenia, zabiegi pielęgnacyjne - proszę bardzo! W każdej z usług stara się stanąć na wysokości zadania, tak aby klient był zadowolony z efektu. Bo tego, że swoją pracę uwielbia wspominać nie trzeba. :)

Agnieszka Kita

hair stylist

Dba o to, aby każda klientka po spotkaniu z nią czuła się w swoich włosach po prostu sobą, tylko w lepszej wersji - piękniejszej! Stawia na modny, ale naturalny efekt koloryzacji i zdrowe włosy. Praktyczna forma, bez czasochłonnych stylizacji, to jest jej wyznacznik dobrego cięcia.

Grzegorz Stępień

hair stylist

Przez kilka lat pracował jako fryzjer na międzynarodowych rejsach, gdzie szlifował techniki strzyżeń, koloryzacji oraz wiedzę na temat pielęgnacji włosów. I to właśnie ta ostatnia jest dla niego punktem wyjścia do pięknej, zdrowej fryzury!

Kornelia Sych

hair stylist

Łącząc zrozumienie do niebanalnych wizji klientów oraz wieloletnie doświadczenie, realizuje nawet te najtrudniejsze przypadki. Fanka fryzur krótszych, niemniej o każde włosy zadba z naturalną dla siebie starannością.

Aleksandra Romaniszyn

hair stylist

Przygodę z fryzjerstwem, a tym samym realizację swoich zawodowych marzeń, zaczęła w OMH! pod okiem Klaudii Piotrowicz. Nie ogranicza się do jednej dziedziny, do klienta podchodzi indywidualnie, co sprawia, że rozwija się na różnych płaszczyznach. Dla Oli najważniejszym momentem wizyty jest rozmowa i uważne wysłuchanie potrzeb klienta.

Weronika Kustrzępa

hair stylist

Jej konik to zdecydowanie strzyżenia męskie. Oprócz tego świetnie czuje się w temacie koloryzacji, od naturalnych po te szalone i awangardowe! :) Dziewczyny, które marzą o globalnym, pięknym i zdrowym blondzie - trafiając pod opiekę Weroniki, trafiacie w najlepsze ręce!

Nina Małyska

junior hair stylist

Stylizacje i strzyżenia włosów to jej absolutny konik! Z wizyty u Niny wyjdziecie z perfekcyjnym strzyżeniem, ale i pięknym zdjęciem, bo tym również się pasjonuje. :)

Anna Rogowska

receptionist

W OMH! spełnia się w zakresie szeroko pojętej komunikacji z klientem. “Oaza spokoju” to jej drugie imię. Oczy i uszy obu salonów. Zawsze tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Wioletta Brynkus

receptionist

Poza reprezentatywną rolą na froncie OMH!, działa również w branży eventowej oraz gastronomicznej. Nie wyobraża sobie życia bez pracy z ludźmi. Zdolności komunikacyjne opanowała na jak najwyższym poziomie, nawet w języku migowym. W wolnych chwilach żałuje, że nie urodziła się milionerką. Niemniej wciąż pracowałaby w OMH!, z pasji. :D

Aleksandra Biernat

receptionist

Pomiędzy odbieraniem telefonów, a odpisywaniem na wiadomości kocha rozmawiać o loczkach, których sama jest posiadaczką. Chłonie pielęgnacyjną wiedzę i zachwyca się efektami prosto po zejściu z fotela u stylistów OMH!

Anna Skuta

co-owner & brand manager

W swojej pracy balansuje pomiędzy kreatywnym bujaniem w obłokach, a zorganizowanym zarządzaniem. Ciągle powtarza, że w branży fryzjerskiej jest jeszcze dużo przestrzeni na “robienie rzeczy”. I tym się właśnie zajmuje.

Krzysztof Piotrowicz

co-owner

Umiesz liczyć? Licz na Krzysztofa! Połączenie umysłu ścisłego i kreatywnego, który prowokuje najlepsze burze mózgów w OMH!.