POZNAJ

NASZ ZESPÓŁ

Klaudia Piotrowicz

founder & co-owner & hair stylist (OMH! Creative Team)

Pielęgnacja włosów w domu i w salonie to podstawa, na której opiera sztukę fryzjerską. Uwielbia pracę z kolorem, a przede wszystkim wielowymiarowe blondy. Perfekcyjnie dopracowane strzyżenia to wynik jej wieloletniej praktyki oraz nauki od najlepszych - absolwentka Sassoon Academy Los Angeles.

Julita Modrzejewska

hair stylist, (OMH! Creative Team)

OMH! współtworzy od pierwszego dnia jego istnienia. Kręci ją wszystko co związane z włosami kręconymi! Codziennie ubolewa nad tym, że sama nie jest ich posiadaczką, dlatego z podwójną sympatią dba o rzeszę swoich klientek z lokami. Dobrze czuje się w upięciach, które doprowadza do perfekcji.

Dominik Zok

hair stylist, educator, (OMH! Creative Team)

Strzyżenia wszelakie zwieńczone dopieszczonym modelowaniem włosów. W koloryzacji chce oszukać naturę, więc stawia na efekt mocno naturalny, bez awangardy. Interesuje go progres i światowy poziom.

Hubert Micor

hair stylist, (OMH! Creative Team)

Znany z koloryzacji, która podkreśla naturalne piękno. Najczęściej pracuje z włosami długimi i świetlistymi blondami. Prostota i zdrowie włosów to dla niego punkt wyjścia w dobrze wykonanej usłudze. Nie wypuści Cię z salonu bez zrobienia idealnego zdjęcia Twojej nowej fryzury.

Sandra Mańka

hair stylist

Specjalizuje się w strzyżeniach męskich, damskich oraz nieprzerysowanych i naturalnych koloryzacjach . Przywiązuje ogromną wagę do pielęgnacji włosów, a tym samym ich kondycji.

UMÓW SIĘ DO SANDRY

Aleksandra Hermyt

hair stylist

Uwielbia refleksy i to w nich się specjalizuje. Wykona genialne, perfekcyjne strzyżenie i damskie, i męskie.

UMÓW SIĘ DO OLI H.

Katarzyna Andrysek

hair stylist

Koloryzacje, strzyżenia, zabiegi pielęgnacyjne - proszę bardzo! W każdej z usług stara się stanąć na wysokości zadania, tak aby klient był zadowolony z efektu. Bo tego, że swoją pracę uwielbia, wspominać nie trzeba. :)

UMÓW SIĘ DO KASI

Agnieszka Kita

hair stylist

Dba o to, aby każda klientka po spotkaniu z nią czuła się w swoich włosach po prostu sobą, tylko w lepszej wersji - piękniejszej! Stawia na modny, ale naturalny efekt koloryzacji i zdrowe włosy. Praktyczna forma, bez czasochłonnych stylizacji, to jest jej wyznacznik dobrego cięcia.

UMÓW SIĘ DO AGI

Grzegorz Stępień

hair stylist

Przez kilka lat pracował jako fryzjer na międzynarodowych rejsach, gdzie szlifował techniki strzyżeń, koloryzacji oraz wiedzę na temat pielęgnacji włosów. I to właśnie ta ostatnia jest dla niego punktem wyjścia do pięknej, zdrowej fryzury!

UMÓW SIĘ DO GRZEGORZA

Paulina Szymańska

hair stylist

Każde spotkanie przy fotelu z Pauliną to indywidualne dążenie do perfekcji. Najlepiej czuje się w koloryzacjach i rozjaśnieniach włosów. Wierzy, że podnoszenie swoich kwalifikacji to klucz do zadowolenia zawodowego. Prywatnie uwielbia aktywności fizyczne.

UMÓW SIĘ DO PAULINY

Pamela Gwiazda

hair stylist

Koloryzacje, stylizacje, pielęgnacje - uwielbia, wiadomo. Ale to kontakt z klientem daje jej największą satysfakcję w pracy. Jeśli jesteś "sportowym świrem" to na pewno złapiesz kontakt z Pamelą. W wolnym czasie to właśnie w aktywnościach fizycznych odnajduje największe zajawki.

UMÓW SIĘ DO PAMELI

Kornelia Sych

hair stylist

Łącząc zrozumienie do niebanalnych wizji klientów oraz wieloletnie doświadczenie, realizuje nawet te najtrudniejsze przypadki. Fanka fryzur krótszych, niemniej o każde włosy zadba z naturalną dla siebie starannością.

UMÓW SIĘ DO KORNELII

Aleksandra Romaniszyn

hair stylist

Przygodę z fryzjerstwem, a tym samym realizację swoich zawodowych marzeń, zaczęła w OMH! pod okiem Klaudii Piotrowicz. Nie ogranicza się do jednej dziedziny, do klienta podchodzi indywidualnie, co sprawia, że rozwija się na różnych płaszczyznach. Dla Oli najważniejszym momentem wizyty jest rozmowa i uważne wysłuchanie potrzeb klienta.

UMÓW SIĘ DO OLI R.

Weronika Kustrzępa

hair stylist

Jej konik to zdecydowanie strzyżenia męskie. Oprócz tego świetnie czuje się w temacie koloryzacji, od naturalnych po te szalone i awangardowe! :) Dziewczyny, które marzą o globalnym, pięknym i zdrowym blondzie - trafiając pod opiekę Weroniki, trafiacie w najlepsze ręce!

UMÓW SIĘ DO WERY

Nina Małyska

hair stylist

Stylizacje, upięcia i refleksy to jej absolutny konik! Z wizyty u Niny wyjdziecie z perfekcyjnym lookiem, ale i pięknym zdjęciem, bo tym również się pasjonuje. :)

UMÓW SIĘ DO NINY

Denis Ganc

hair stylist

Wierzy, że wnikliwe konsultacje pozwalają na poznanie potrzeb swoich klientek, a tym samym na spełnienie ich włosowych marzeń. Najlepiej czuje się w refleksach z wolnej ręki i lekkich, naturalnych stylizacjach.

UMÓW SIĘ DO DENIS

Ewelina Stelmaczonek

hair stylist

Zakochana we fryzjerstwie chce podążać ścieżką upięć i odważnych koloryzacji. To właśnie stylizacje włosów są w OMH! jej konikiem. Wolny czas spędza głównie wśród natury.

UMÓW SIĘ DO EWELINY

Anna Rogowska

manager

Za kulisami OMH dba o każdy, najmniejszy detal! Jej praca, współdziałając ze stylistami, tworzy harmonijną symbiozę, gdzie kreatywność i profesjonalizm łączą się w doskonałym połączeniu.

Anna Badetko

co-owner & brand manager

W swojej pracy balansuje pomiędzy kreatywnym bujaniem w obłokach, a zorganizowanym zarządzaniem. Ciągle powtarza, że w branży fryzjerskiej jest jeszcze dużo przestrzeni na “robienie rzeczy”. I tym się właśnie zajmuje.

Krzysztof Piotrowicz

ceo & co-owner

Umiesz liczyć? Licz na Krzysztofa! Połączenie umysłu ścisłego i kreatywnego, który prowokuje najlepsze burze mózgów w OMH!.